Sergen Yalçın: Kolay Bir Maç Oldu

8 Nisan 2021 Perşembe  00:09

Süper Lig’in 33. haftasında Alanyaspor’u sahasında 3-0 yenerek liderlik koltuğundaki avantajını sürdüren Beşiktaş’ta teknik direktörü Sergen Yalçın, maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuştu.

Siyah-beyazlıların teknik patronu, ligde kaybedilen 5 puandan sonra ortaya ciddi bir tepki koymaları gerektiğini bilerek bu maça hazırlandıklarını söyledi.

“KOLAY BİR MAÇ OLDU”
90 dakikalık mücadelenin ligin üstünde bir oyun olduğunu belirten Yalçın, “Kazandığımız için çok mutluyuz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Reaksiyon göstermemiz gerekiyor demiştim. 5 puan kaybetmiştik. Ciddi bir reaksiyon gösterdik. Oyun, Türkiye’nin üzerinde oldu. İki takım da temposu yüksek maçta birbiriyle boğuştu. İlk yarı 3 topumuz direkten döndü. Alanyaspor’u iyi çalıştık. Bağlantılarını kestik ve kendi taktiğimiz sahaya yansıtınca kolay bir maç oldu. Çok daha fazla pozisyon bulabilirdik. Lige de dönüş yapmış olduk. Şimdi Pazar günü oynanacak Erzurumspor maçına bakacağız” ifadelerini kullandı.Sayfa Adresi: http://medyaspot.com/haber/Sergen-Yalçın-Kolay-Bir-Maç-Oldu/235818